Gezdirme Programları

Gezdirme Programları

Sadık Dost’ larımızın yürümeye, koşmaya, oynamaya, koklayıp keşfetmeye ihtiyaçları vardır. Günlük enerjilerini sarf edememeleri performanslarının düşmesine, ısırma, kemirme, havlama gibi davranış problemlerinin oluşmasına sebep olur.

Sosyalleşmesi, daha sakin ve pozitif olması, keyifli olabilmeleri düzenli yaptıkları egzersiz, yürüyüşler ile birebir alakalıdır. Ancak her zaman bunu yapmanız tekrarlamanız malum sebepler metropol hayatı, iş saatleriniz dolayısı ile gerçekleşemeyebilir.

İşte bu noktada mutlu kuyruklar devreye girer. Sadık Dost’ unuz sizin uygun gördüğünüz eviniz yakınlarında bir bölgede veya yakın park alanlarında çevre kurallarına da uygun olmak üzere egzersizlerine ve yine size uygun zaman dilimlerinde gezdirilmeye başlanır.

Bu hizmet pozitif,  karşılıksız sevgi ve şefkat içinde yaşam stilinize uygun olarak haftalık veya aylık olarak her türlü hava koşullarında Sadık Dost’ umuz için güvenli bölgede yaşı, cinsi ve özellikleri göz önüne alınarak yapılır.

Gezdirilmenin yanı sıra sadece bakım için (kuaför veya veteriner) randevularınızda mutlu kuyruklar hazır olacaktır. Sadık Dost’ unuz zamanında veteriner veya kuaför  randevusuna götürülerek gerekli bilgiler tarafınıza itina ile iletilecektir.

Gelişen her durumda veya yoğun iş hayatınız sebebi ile yeterli vakti   Sadık dost’ unuza ayıramadığınız zamanda sizlerin hizmetinizdeyiz.

Sadık Dost’larımızın Mutlu Kuyrukları İçin …

Bu kategoride ürün bulunamadı.