Sahiplendirme Şartımız

 

 

PETHİZMETİ.COM KUÇU KOÇU ÇİFTLİĞİ KURALLARI

 

1.Burada biz yaşıyoruz sizler değil.

 

2.Biz bu ailenin bir bireyiyiz, siz geldiniz diye benim bir odaya kapatılacağımı aklından bile geçirme.

 

3.Kıyafetinin tüy olacağından veya herhangi bir yerine salya bulaşmasından rahatsız olacaksan koltuklardan uzak dur.

 

4.Koçu’ muz her birimizi senden daha çok sever ve kollar bunu unutma.

 

5.Size göre sadece bir köpek olabilirim ama Koçum için biz birer evladız.

 

6.Eğer bizden tiksiniyor yada korkuyorsan yanlış yerdesin konuyu Koçu’m ile farklı bir yerde halledebilirsin.

 

7.Buraya bizden birini ömürlük sahiplenmek, sonuna kadar bakmak üzere, tavrın gerektiği gibi davranmak olmalı asla heves uğruna yada hediye olarak olmadığını ispat etmek zorundasın.

 

8.Kısa bir süre sonra evde dökülen tüylerim, yediğim mamam, içerken yerlere damlattığım su taneleri, yabancı birisi geldiğinde havlamam, veya beni geç bıraktığında eve kaçırabilmem sana sorun olacaksa dikkat et. Her ne şekilde olsun soğuk, sıcak,yağmur,çamur, hasta bile olsan dışarı çıkmak zorunda olduğumu unutmamalısın. 9.Kısaca temel olarak bu söylediklerimi yapabiliyor isen Koçu’muda ikna edebilir isen dost ve arkadaş olarak çok mutlu olacağımıza söz verebilirim. Bizim karşılıksız sevgimiz hiçbir sevginin yerini tutamaz zira bizim istediğimiz sahibimizin yanında olmak, onu kollamak ve yalansız riyasız sevmektir.

 

10.Bizi sevmek ayrı, bakmak ayrı, bizimle yaşamak ayrı bir sorumluluğu gerektirir. Buna kendini hazır hissedebiliyor musun ? Eğer tamam diyorsan Mutlu Kuyruklar’a gelebilir ve buradan bizlerden birini sahiplenebilirsin. Sahiplenirken vereceğin mama veya bedel arkada kalan yine bizler içindir. Bu konuda bir çekincen varsa yada bunu pazarlık konusu yapacaksan arkanı dön ve çık. Sizi bir ziyaretçi olarak görelim. Sizde sözde sevdiğiniz can için ve diğer sahipsiz kuyruklar adına yapacağın yardımı üstü kapalı ticaret olarak değerlendirip beleş alamadığın can için dedikodu üretip diğer canların önünü kesme, Bedelini ödemediğin yada emek vermediğin hiçbir şey sana ait değildir.

Kuçu Koçu………