Hakkımızda

1961 İstanbul doğumluyum.  Halen icra ettiğim bu sebebi kuyruklu olan işimin benim sloganım ilekuçu koçu olmanın tohumları öncelik ile ailemin aşıladığı hayvan sevgisi ile atılmıştır. Yaşam ve mutluluk kaynağım olan kuyruklular ile alakalı çalışmak , onlar için birşeyler yapmak hep onlarla birlikte olabilmek adına yaklaşık 10 yıldır köpek eğitimi  gezdirme, bakımı, kısacası onların her türlü ihtiyaçlarını karşılamak üzere bir fiil çalışmaktayım.

Tecrübem en başta hayvan sevgisi ve çocukluğum itibarıyla baktığım ve yetiştirdiğim köpekler ile oluşmuş sonrasında stardogs positive training çalışmasıyla pekiştirilmiştir. Halen bu konudaki çalışma ve eğitimimi geliştirmek ilerletmek yegane hedefimdir.

Felsefem,

Yaratılmışı severiz  yaratandan ötürü’’  Bu ifade hayvan ve doğa sevgisini ortaya çıkaran en anlamlı hatırlatmadır.

Amacım,

Eğitim şarttır ibaresiyle birlikte kuyruklu sadık dostlarımız kuçularımızın doğal hayat standartlarını bozmadan, onların ihtiyaç ve içgüdüsel davranışlarına saygı göstermek suretiyle sahiplenildiği ailesiyle birlikte sorunsuz huzurlu, uyum için yaşamaları adına pozitif anlamda eğitimini sağlamak birlikte oldukları süre çerçevesinde kuçularımızın değişik büyüme evrelerinde karşılaştıkları problemleri çözmelerinde yardımcı olmak tüm tecrübelerimi bizzat kendilerine aktarmaktır. Aileleriyle huzurlu, uyumlu yaşayan kuçular fazlalaştıkça sahipsiz ve zor koşullarda yaşamaya çalışan sokak canlarımzın gittikçe azaldığını görmek sevinç ve mutluluk kaynağı olacaktır.

Hedefim,

hayvan sevgisini en fazla sayıda insana aşılamak, sokaklarda sahipsiz kuçu kalmayana kadar sahiplendirme faaliyetlerine katılmak, hayvanların yaşam hakkını her zaman korumak, eğitim faaliyetiyle  kuçu’nun sadece ailesiyle uyum içerisinde yaşamasını, davranış bozukluklarının düzelmesini  sağlamak, sov amaçlı bazı öğreti ve alışkanlık kazandırılmasının yanlışlığını hatırlatmak olacaktır.